פוסטים אחרונים
ארכיון

לכמה ותיקים מגיע היום מזל טוב...

מזל טוב ליורם ולעוד 1,056,000 מאזרחי מדינת ישראל ושאר ותיקי העולם שחוגגים היום.


היום מציינים ברחבי העולם את יום האזרח הותיק - כבוד שאני מאחל לכל אחד מאיתנו יגיע אליו ביום מן הימים.


עבור אלו שבתחום מוזמנים ללינק הזה לאתר הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עם לא מעט מידע בתחום ככה אם אתם צריכים נתונים עדכניים עבור מצגות, פגישות ויוזמות שלכם.


בנוסף מוזמנים לקהילה המקצועית שמיועדת למובילי טכנולוגיה וחדשנות עבור הגיל השלישי שגם אנחנו חלק מההובלה שלה - אם גם אתם משקיעים בעתיד של הורינו, שלנו ושל ילדינו.

​ ושני דברים נוספים: לעיתים חדשנות חברתית - זאת אומרת לעודד, ליצור או לאפשר מבנים חברתיים חדשים דרוש רק מקום וכיבוד כלשהו וקצת הכוונה בשביל לחבר אנשים בצורה אותנטית ומעצימה.

תראו את המהלך מעורר ההשראה הזאת של עיריית ירושלים המחלקה לתושבים ותיקים באגף הרווחה שמוציאים קול קורא להקמת מאגר פרלמנטים לגיל השלישי בבית קפה ומזמינים בעלי בתי קפה ו/או מסעדות להגיש הצעות להשתתפות במיזם להפגת בדידות בקרב תושבים ותיקים.


המטרה היא שבכל פרלמנט ישתתפו כעשרה עד עשרים תושבים ותיקים בבתי הקפה שייבחרו, מימון עלויות הארוחות יחול על העירייה ועל המשתתפים. הפרלמנט יתקיים ביום ושעה קבועים למשך כשנה עם אופציה להארכה כפי שייקבע מול בעלי בתי הקפה.


את ההצעות יש להגיש עד לתאריך 13.10.19 עד השעה 14:00 - לינק לפרטים מלאים.

 

מוזמנים להגיש מועמדות לפרס גדעון בן ישראל לשנת 2019 - תש"פ לקידום האזרחים הוותיקים זו השנה הרביעית שהפרס נערך ומטרתו קידום מעמדם של האזרחים הוותיקים בחברה הרב-גילית של היום בתחומי החיים השונים - במחקר או במעשה, באופן אישי או קבוצתי, בשכר או בהתנדבות. הפרס הראשון בסך 50,000 ₪ יוענק השנה ליחיד, עמותה, ארגון, חברה או רשות - הפועלים לצמצום פערים דיגיטליים בין-דוריים בתחום המחשב, האינטרנט והטלפון החכם והפרס השני בסך 10,000 ₪ יוענק לעובד סיעוד 24/7 ישראלי או זר המטפל אישית בקשישים סיעודיים בביתם או בדיור מוגן.


מועד אחרון להגשת מסמכי המועמדות והמלצות 5/11/2019 עד שעה 12:00.