פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

האם זאת גם ה-100% אחריות שלך (מחר) ?

July 31, 2019

 

 

לאור האירועים השונים בחודש האחרון - האם גם אתם רוצים לעזור ביצירת שינוי חברתי חיובי בישראל סביב הדרכה וחינוך של הורים ונוער למיניות בריאה ואחראית ?

נשמח מאוד אם תוכלו להשתתף ולשתף את היוזמה המופלאה הזאת שתערך מחר - יוזמה חברתית בה מאות מארחים ומארחות, מרצים ומרצות חברו אליה על מנת לפתח וליצור שיח עמוק ומהותי בחברה שלנו סביב הנושא של חינוך למיניות בריאה בקרב צעירים ולהניע יצירה של הווה ועתיד טובים יותר. 

 

כ-250 סלונים מרצות ומרצים כבר מוכנים לקראת מחר - עכשיו צריך רק להזמין עוד משתתפים למפגש הללו - ופה הנך יכול/ה להכנס לתמונה ולקחת גם אחריות :)


חלק מהתרומה שלך עכשיו יכולה להיות בשיתוף והפצה של המידע אודות המפגשים שיערכו מחר עם חברי השכונה/יישוב, הקהילה שלך, מחנכים נוספים ובמיוחד קבוצות הורים.

 

זה הלינק לאירוע בפייסבוק שאפשר להזמין אליו אנשים ולשתף:   https://www.facebook.com/events/660035937797639/

 

רשימת המקומות בהם יערכו מפגשים באתר היוזמה (יש בעיה עם שיתוף הלינק הזה בפייסבוק אבל בכיף אפשר להעביר בוואטסאפ :) - http://bit.ly/healthy_sexuality_il

 

רשימת ההרצאות נכון ליום שלישי בלילה מסודרות על פי היישובים/ערים ועל פי סדר הא'-ב' 

 

אבן שמואל

בהובלת אביה שדה, בשעה 20:30, מיקום מדויק ימסר במשך

 

אופקים

אירמה בן יוסף, 20:00, עין גדי 8

בהובלת צביה בשטקר, 18:00, גולומוב 9 כיתה 4 קומה 2 מרכז הצעירים

 

אורנית

בהובלת אדוה ברקוביץ רומנו- דוקטורנטית מנהלת פילוט "מיניות במרחב בטוח" גוינט אשלים תושבת אורנית, 20:30, ספרותא

 

אילת

בהובלת איריס קוסוור, ויצו אילת, שעה תימסר בהמשך

 

קיבוץ אלונים

בהובלת סהר גל לומרמן, 20:45, בתלתון או במועדון לחבר

 

קיבוץ אלמוג

בהובלת גלעד שמש, 20:00, מיקום מדויק ימסר בהמשך

 

אלפי מנשה

בהובלת מאלי קליש, שעה ומיקום ימסרו בהמשך

אפרתה

בהובלת אבי זדה, 21:00, מיקום מדויק ימסר בהמשך

מועצה אזורית אשכול

בהובלת הילה הלוי, באגף לשירותים חברתיים

באר יעקב

בהובלת דורית חרמון, ההרצאה תתקיים ב6.8 בשעה 20:30 בברקת 2. יש להירשם מראש בקישור המצורף בתגובות לפוסט

באר שבע

בהובלת עלוה עפאים ורעות אלינגר-מלול, 20:30, מרחב הורים ילדים

בהובלת אוסנת ביטון, 20:00, שלדג 8 באר שבע

בהובלת אביב מירון, פסטיבל מזרקה, שעה ומיקום מדויק ימסר בהמשך

בהובלת אופק שלזינגר וגילה מנביץ, 20:30, מרכז סטרט-אפ, דרך השלום 16

בארי

בהובלת אור גל, 19:30, במועדון לחבר

בוסתן הגליל

בהובלת שירה לוזיסקי, 20:30, מועדון תרבות

מושב בית חנן

בהובלת ג'ני שחורי אלימלך, בשעה 20:30, החווה הקסומה מושב בית חנן. הוראות הגעה מדוייקים יישלחו בווצאפ לנרשמים

בית חשמונאי

בהובלת אושרת חזיז, 20:30, במועדון

בית קשת

בהובלת חגי קירשבלום, 20:30, מיקום ימסר בהמשך

בית שערים, עמק יזרעאל-

בהבלת אורנה שומן, 20:00, בית אורנה וצור שומן רח' הכלניות

בית לחם הגלילית

בהובלת זוהר שרון נשרי- יועצת חינוכית, 20:30, בית העם

בני יהודה או מיצר

בהובלת צחי הררי, 20:30, מועדון היישוב

בנימינה

בהובלת אבי ריינשטיין, 20:30, אולם הספרייה בבית הספר אמירים, רחוב השעורה 1

מועצה אזורית בקעת הירדן

בהובלת שון אד מיכאלי, בשעה 20:00, מתנ"ס הבקעה

מושב גבע כרמל

בהובלת הילה אורן, 20:00, דרך האילנות 68

גבעת וושינגטון

בהוסלת ספיר דסה, 20:00, גבעת וושינגטון קראון 11

גבעתיים

בהובלת צהלה יצחקי, 20:30, מיקום ימסר בהמשך

בהובלת לאונור גבריאלי, קקל 30 קומה 2 דירה 5

בהובלת טל שרון ברנע- מרצה ב"לגעת בזה"- תחום חינוך מיני ומגדרי במרכז ההדרכה "המעורר", 20:00, בלוך 17- קן בורוכוב הנוער העובד והלומד

גבעת נילי

בהובלת ישי צארום, בשעה 20:30, בית העם גבעת נילי

גבעת עדה

בהובלת עתר רוזנפלד - מנהלת חינוך בעמותת תודעה, בשעה 20:30, בית דורון

קיבוץ גזית

בהובלת נעה לוין זיגמונד, בשעה 20:30, מועדון לחבר

מועצה איזורית גליל עליון

בהובלת לוטם יניב, 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך

בהובלת טלי קנטר, 20:00, מועצה אזורית גליל עליון

מושב גנות

בהובלת דיאנה קוראקין, בשעה 20:30, רח. הערבה 74 גנות

קיבוץ גן שמואל

בהובלת שירה רוזנקרנץ, 20:30, מועדון בית אורי

דימונה

בהובלת ימית רווח, 20:00, ספרייה עירונית

דולב

עטרה רוזנבאום, 20:45, אולם שמחות

הוד השרון

בהובלת דנה ויינשטיין אורן, 20:30, חממת הברנש- רחוב הפלמ"ח 37, הוד השרון 

בהובלת רבקה ספיר, 20:00, מיקום מדויק ימסר בהמשך

זכרון יעקב

בהובלת תמי סמיש-נמליך, ההרצאה תתקיים ביום ראשון 4.8.19, בשעה 20:30, במועדון הנוער אוונגרד, במרכז המסחרי רחוב השמורה.

בשותפות עם מועצת זכרון יעקב

קיבוץ הרדוף

בהובלת שרון בן שמואל מעין, בשעה 21:00, לקבלת מיקום מדוייק יש ליצור קשר

חדרה

בהובלת אפרתה בנור, 19:45, בבית הספר הדמוקרטי בחדרה רחוב ההדר. כותבים בווייז, בית הספר הדמוקרטי

בהובלת מירי כהן, 20:00, עין הים באולגה, סטודיו פלפל הקינמון 8ב

חוקוק

בהובלת אסנת ויואל לב ארי, בשעה 21:00, בית משפחת לב ארי בהרחבה

חיפה

בהובלת מיכאל קרן ומיטל עזר - מאמנת אישית - חינוך מגדר ומיניות - מאמנת אישית וקבוצתית חינוך מגדר ומיניות. 19:00, מתנ"ס טבריה 15

בהובלת וובה יודוביץ, 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך

בהובלת נופר הלסט- חינוך מיני לגיל הרך/יסודי, בשעה 18:00, ארלוזורוב 118- אשה לאשה , קומה שנייה

בהובלת ניבית פולאט קלינגהופר, 20:30, שכונת רמת בגין

בהובלת אסי (אסתר) גוטמן, 20:00, יפה נוף 15א

בהובלת גילי גונן ולבנת פרידמן- מרצות ב"לגעת בזה"- תחום חינוך מיני ומגדרי במרכז ההדרכה "המעורר", 20:00, נעמת- בית חנה חושי, שדרות מוריה 67

בהובלת שחף בן שלום, 21:30, מיקום ימסר בהמשך- איזור קניון המפרץ

בהובלת טל סלומון שפיר, 18:00, הנטקה 36

בהובלת מיכל גולדן, 20:30, ארלוזרוב 118 קואליציה אשה לאשה

קיבוץ חפצי בה בגלבוע

בהובלת גל יוסף, בשעה 20:30, בית העם/ במרחב

חריש

בהובלת מאיר צרי, בשעה 20:00, בית הכנסת "אבני החושן" - רחוב ספיר 15

טבריה

בהובלת מיקה גבריאלי, 20:00, הבית האדום שכונה ד', ז'בוטינסקי 22

טירת צבי

בהובלת יערה לשם, 21:00, בבית ילדים ה"משושה"

יקנעם עילית

בהובלת דר' דסי פוסטן-אייזיק ואפרת שלהבת, 20:00, בית הקהילה של אוהל מנשה

קיבוץ יראון

בהובלת לירון בן דרור, 20:30, מועדון לחבר

ירוחם-

בהובלת אפרת שוורץ-סלומון- מנחה בתחום המיני חברתי. מטפלת ב'מיטל' בילדים ונוער עם התנהגויות מיניות פוגעות, 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך

ירושלים-

בהובלת סיון דרשן, 19:00, מתנ"ס פאני קפלן בשכונת פת, רחוב מוריס פישר 20

בהובלת רות קורן, 20:30, רמת שרת קדיש לוז 8

בהובלת טל רומן, בשעה 20:00, כנראה בית הספר הניסויי בירושלים

בהובלת עדן אלטרזון, 20:30, מיועד לקבוצה סגורה ולא ניתן להצטרף

בהובלת טל רומן, בשעה 20:00, בית הספר הניסויי ירושלים, רחוב הלל 28

בהובלת יאיר אלה, 20:00, שמעוני 26 ירושלים

בהובלת רות ולי-שי קורן-הרצוג, 20:30, קדיש לוז 8

ירכא-

בהובלת נאדיה אבו חמדה, בשעה 18:00, מרכז לוטוס ירכא

מושב ירקונה-

בהובלת יובל וסיון הבר גולדשטיין, 20:30, בית העם

כחל-

בהובלת גילה ישראל, 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך

כפר ברוך עמק יזרעאל-

בהובלת דורית בר- עובדת סוציאלית, מטפלת מינית הוליסטית לריפוי פגיעות מיניות., בשעה 20:30, סטודיו מקום לנשימה

קיבוץ כפר החורש (עמק יזרעאל)- בהובלת יעל בראון, 20:30, במועדון לחבר- שימו לב! ההרצאה תתקיים ב4.8

מושב כפר הרי״ף-

בהובלת חן קצביץ׳ פרסלר- חוקרת מיניות בגיל ההתבגרות; דוקטורנטית למגדר; מרצה ומנחה למיניות מיטיבה ושוויונית; כותבת מדור ב״הארץ״ - חינוך למיניות מיטיבה, בשעה 20:30, בית העם

כפר ויתקין-

בהובלת טלי ארגר, 20:30, קפה בכפר

בהובלת נירית שפירא, 20:30, מיקום ימסר בהמשך

כפר ורדים-

בהובלת דיה כהן דוידסון-מרפאה בעיסוק ומדריכה למיניות בריאה והכנה לחיים, בשעה 20:00, דישון 13

כפר מסריק-

בהובלת יוכי פליישמן, 20:00, במועדון