פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

האם זאת גם ה-100% אחריות שלך (מחר) ?

July 31, 2019

 

 

לאור האירועים השונים בחודש האחרון - האם גם אתם רוצים לעזור ביצירת שינוי חברתי חיובי בישראל סביב הדרכה וחינוך של הורים ונוער למיניות בריאה ואחראית ?

נשמח מאוד אם תוכלו להשתתף ולשתף את היוזמה המופלאה הזאת שתערך מחר - יוזמה חברתית בה מאות מארחים ומארחות, מרצים ומרצות חברו אליה על מנת לפתח וליצור שיח עמוק ומהותי בחברה שלנו סביב הנושא של חינוך למיניות בריאה בקרב צעירים ולהניע יצירה של הווה ועתיד טובים יותר. 

 

כ-250 סלונים מרצות ומרצים כבר מוכנים לקראת מחר - עכשיו צריך רק להזמין עוד משתתפים למפגש הללו - ופה הנך יכול/ה להכנס לתמונה ולקחת גם אחריות :)


חלק מהתרומה שלך עכשיו יכולה להיות בשיתוף והפצה של המידע אודות המפגשים שיערכו מחר עם חברי השכונה/יישוב, הקהילה שלך, מחנכים נוספים ובמיוחד קבוצות הורים.

 

זה הלינק לאירוע בפייסבוק שאפשר להזמין אליו אנשים ולשתף:   https://www.facebook.com/events/660035937797639/

 

רשימת המקומות בהם יערכו מפגשים באתר היוזמה (יש בעיה עם שיתוף הלינק הזה בפייסבוק אבל בכיף אפשר להעביר בוואטסאפ :) - http://bit.ly/healthy_sexuality_il

 

רשימת ההרצאות נכון ליום שלישי בלילה מסודרות על פי היישובים/ערים ועל פי סדר הא'-ב' 

 

אבן שמואל

בהובלת אביה שדה, בשעה 20:30, מיקום מדויק ימסר במשך

 

אופקים

אירמה בן יוסף, 20:00, עין גדי 8

בהובלת צביה בשטקר, 18:00, גולומוב 9 כיתה 4 קומה 2 מרכז הצעירים

 

אורנית

בהובלת אדוה ברקוביץ רומנו- דוקטורנטית מנהלת פילוט "מיניות במרחב בטוח" גוינט אשלים תושבת אורנית, 20:30, ספרותא

 

אילת

בהובלת איריס קוסוור, ויצו אילת, שעה תימסר בהמשך

 

קיבוץ אלונים

בהובלת סהר גל לומרמן, 20:45, בתלתון או במועדון לחבר

 

קיבוץ אלמוג

בהובלת גלעד שמש, 20:00, מיקום מדויק ימסר בהמשך

 

אלפי מנשה

בהובלת מאלי קליש, שעה ומיקום ימסרו בהמשך

אפרתה

בהובלת אבי זדה, 21:00, מיקום מדויק ימסר בהמשך

מועצה אזורית אשכול

בהובלת הילה הלוי, באגף לשירותים חברתיים

באר יעקב

בהובלת דורית חרמון, ההרצאה תתקיים ב6.8 בשעה 20:30 בברקת 2. יש להירשם מראש בקישור המצורף בתגובות לפוסט

באר שבע

בהובלת עלוה עפאים ורעות אלינגר-מלול, 20:30, מרחב הורים ילדים

בהובלת אוסנת ביטון, 20:00, שלדג 8 באר שבע

בהובלת אביב מירון, פסטיבל מזרקה, שעה ומיקום מדויק ימסר בהמשך

בהובלת אופק שלזינגר וגילה מנביץ, 20:30, מרכז סטרט-אפ, דרך השלום 16

בארי

בהובלת אור גל, 19:30, במועדון לחבר

בוסתן הגליל

בהובלת שירה לוזיסקי, 20:30, מועדון תרבות

מושב בית חנן

בהובלת ג'ני שחורי אלימלך, בשעה 20:30, החווה הקסומה מושב בית חנן. הוראות הגעה מדוייקים יישלחו בווצאפ לנרשמים

בית חשמונאי

בהובלת אושרת חזיז, 20:30, במועדון

בית קשת

בהובלת חגי קירשבלום, 20:30, מיקום ימסר בהמשך

בית שערים, עמק יזרעאל-

בהבלת אורנה שומן, 20:00, בית אורנה וצור שומן רח' הכלניות

בית לחם הגלילית

בהובלת זוהר שרון נשרי- יועצת חינוכית, 20:30, בית העם

בני יהודה או מיצר

בהובלת צחי הררי, 20:30, מועדון היישוב

בנימינה

בהובלת אבי ריינשטיין, 20:30, אולם הספרייה בבית הספר אמירים, רחוב השעורה 1

מועצה אזורית בקעת הירדן

בהובלת שון אד מיכאלי, בשעה 20:00, מתנ"ס הבקעה

מושב גבע כרמל

בהובלת הילה אורן, 20:00, דרך האילנות 68

גבעת וושינגטון

בהוסלת ספיר דסה, 20:00, גבעת וושינגטון קראון 11

גבעתיים

בהובלת צהלה יצחקי, 20:30, מיקום ימסר בהמשך

בהובלת לאונור גבריאלי, קקל 30 קומה 2 דירה 5

בהובלת טל שרון ברנע- מרצה ב"לגעת בזה"- תחום חינוך מיני ומגדרי במרכז ההדרכה "המעורר", 20:00, בלוך 17- קן בורוכוב הנוער העובד והלומד

גבעת נילי

בהובלת ישי צארום, בשעה 20:30, בית העם גבעת נילי

גבעת עדה

בהובלת עתר רוזנפלד - מנהלת חינוך בעמותת תודעה, בשעה 20:30, בית דורון

קיבוץ גזית

בהובלת נעה לוין זיגמונד, בשעה 20:30, מועדון לחבר

מועצה איזורית גליל עליון

בהובלת לוטם יניב, 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך

בהובלת טלי קנטר, 20:00, מועצה אזורית גליל עליון

מושב גנות

בהובלת דיאנה קוראקין, בשעה 20:30, רח. הערבה 74 גנות

קיבוץ גן שמואל

בהובלת שירה רוזנקרנץ, 20:30, מועדון בית אורי

דימונה

בהובלת ימית רווח, 20:00, ספרייה עירונית

דולב

עטרה רוזנבאום, 20:45, אולם שמחות

הוד השרון

בהובלת דנה ויינשטיין אורן, 20:30, חממת הברנש- רחוב הפלמ"ח 37, הוד השרון 

בהובלת רבקה ספיר, 20:00, מיקום מדויק ימסר בהמשך

זכרון יעקב

בהובלת תמי סמיש-נמליך, ההרצאה תתקיים ביום ראשון 4.8.19, בשעה 20:30, במועדון הנוער אוונגרד, במרכז המסחרי רחוב השמורה.

בשותפות עם מועצת זכרון יעקב

קיבוץ הרדוף

בהובלת שרון בן שמואל מעין, בשעה 21:00, לקבלת מיקום מדוייק יש ליצור קשר

חדרה

בהובלת אפרתה בנור, 19:45, בבית הספר הדמוקרטי בחדרה רחוב ההדר. כותבים בווייז, בית הספר הדמוקרטי

בהובלת מירי כהן, 20:00, עין הים באולגה, סטודיו פלפל הקינמון 8ב

חוקוק

בהובלת אסנת ויואל לב ארי, בשעה 21:00, בית משפחת לב ארי בהרחבה

חיפה

בהובלת מיכאל קרן ומיטל עזר - מאמנת אישית - חינוך מגדר ומיניות - מאמנת אישית וקבוצתית חינוך מגדר ומיניות. 19:00, מתנ"ס טבריה 15

בהובלת וובה יודוביץ, 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך

בהובלת נופר הלסט- חינוך מיני לגיל הרך/יסודי, בשעה 18:00, ארלוזורוב 118- אשה לאשה , קומה שנייה

בהובלת ניבית פולאט קלינגהופר, 20:30, שכונת רמת בגין

בהובלת אסי (אסתר) גוטמן, 20:00, יפה נוף 15א

בהובלת גילי גונן ולבנת פרידמן- מרצות ב"לגעת בזה"- תחום חינוך מיני ומגדרי במרכז ההדרכה "המעורר", 20:00, נעמת- בית חנה חושי, שדרות מוריה 67

בהובלת שחף בן שלום, 21:30, מיקום ימסר בהמשך- איזור קניון המפרץ

בהובלת טל סלומון שפיר, 18:00, הנטקה 36

בהובלת מיכל גולדן, 20:30, ארלוזרוב 118 קואליציה אשה לאשה

קיבוץ חפצי בה בגלבוע

בהובלת גל יוסף, בשעה 20:30, בית העם/ במרחב

חריש

בהובלת מאיר צרי, בשעה 20:00, בית הכנסת "אבני החושן" - רחוב ספיר 15

טבריה

בהובלת מיקה גבריאלי, 20:00, הבית האדום שכונה ד', ז'בוטינסקי 22

טירת צבי

בהובלת יערה לשם, 21:00, בבית ילדים ה"משושה"

יקנעם עילית

בהובלת דר' דסי פוסטן-אייזיק ואפרת שלהבת, 20:00, בית הקהילה של אוהל מנשה

קיבוץ יראון

בהובלת לירון בן דרור, 20:30, מועדון לחבר

ירוחם-

בהובלת אפרת שוורץ-סלומון- מנחה בתחום המיני חברתי. מטפלת ב'מיטל' בילדים ונוער עם התנהגויות מיניות פוגעות, 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך

ירושלים-

בהובלת סיון דרשן, 19:00, מתנ"ס פאני קפלן בשכונת פת, רחוב מוריס פישר 20

בהובלת רות קורן, 20:30, רמת שרת קדיש לוז 8

בהובלת טל רומן, בשעה 20:00, כנראה בית הספר הניסויי בירושלים

בהובלת עדן אלטרזון, 20:30, מיועד לקבוצה סגורה ולא ניתן להצטרף

בהובלת טל רומן, בשעה 20:00, בית הספר הניסויי ירושלים, רחוב הלל 28

בהובלת יאיר אלה, 20:00, שמעוני 26 ירושלים

בהובלת רות ולי-שי קורן-הרצוג, 20:30, קדיש לוז 8

ירכא-

בהובלת נאדיה אבו חמדה, בשעה 18:00, מרכז לוטוס ירכא

מושב ירקונה-

בהובלת יובל וסיון הבר גולדשטיין, 20:30, בית העם

כחל-

בהובלת גילה ישראל, 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך

כפר ברוך עמק יזרעאל-

בהובלת דורית בר- עובדת סוציאלית, מטפלת מינית הוליסטית לריפוי פגיעות מיניות., בשעה 20:30, סטודיו מקום לנשימה

קיבוץ כפר החורש (עמק יזרעאל)- בהובלת יעל בראון, 20:30, במועדון לחבר- שימו לב! ההרצאה תתקיים ב4.8

מושב כפר הרי״ף-

בהובלת חן קצביץ׳ פרסלר- חוקרת מיניות בגיל ההתבגרות; דוקטורנטית למגדר; מרצה ומנחה למיניות מיטיבה ושוויונית; כותבת מדור ב״הארץ״ - חינוך למיניות מיטיבה, בשעה 20:30, בית העם

כפר ויתקין-

בהובלת טלי ארגר, 20:30, קפה בכפר

בהובלת נירית שפירא, 20:30, מיקום ימסר בהמשך

כפר ורדים-

בהובלת דיה כהן דוידסון-מרפאה בעיסוק ומדריכה למיניות בריאה והכנה לחיים, בשעה 20:00, דישון 13

כפר מסריק-

בהובלת יוכי פליישמן, 20:00, במועדון

כפר סבא-

בהובלת הילה בר-סלע, 20:30, מרכז קהילה קפלן- ירמיהו 6

בהובלת מיכל זילברברג, בשעה 20:00, יש להירשם מראש- לינק להרשמה בתגובות

בהובלת לוציאנה דה פסק, בשעה 20:00, קניון ערים

בהובלת קרינה דרפל, שעה ומיקום ימסרו בהמשך

כפר רות-

בהובלת מאיה שוזר בעוז, 20:30, המקלט המרכזי

כפר תבור-

בהובלת אורלי פירסון, ההרצאה בתאריך 4.8 בשעה 20:30, מתנ"ס כפר תבור אולם מייסדים

כרכור-

בהובלת ליהי שמעי-רגב, 20:30, "עגולות"- המגינים 11 ב'

קיבוץ לביא-

בהובלת קרן וייס- מותאם לציבור הדתי, 20:30, ככל הנראה במועדון לחבר- יתקיים ביום שני ה5.8

קיבוץ להב-

בהובלת אדוה שכטמן כץ- בוגרת הקורס "מיניות על רצף החיים" של דלת פתוחה ובעלת תעודת מנחה קבוצות, 20:30, מועדון הקומונה קיבוץ להב- בכניסה לקבוץ נוסעים ישר, עוברים מגרשי ספורט משמאל ואז פונים ימינה לחנייה

מודיעין-

בהובלת אריאל פיכמן ושירלי אקרמן- מרצה ב"לגעת בזה"- תחום חינוך מיני ומגדרי במרכז ההדרכה "המעורר", 20:00, אבני החושן 57, אודיטוריום עירוני ה

בהובלת אוריין כפרי, 20:30, בית הספר הדמוקרטי ע"ש נדב מרחב

בהובלת דליה פנחס, 20:00, רא"ל יגאל ידין 41 בקומת הכניסה

קיבוץ מזרע-

בהובלת אלעד חמיאל, 20:30, בנעורים

מנוף-

בהובלת מאיה אמיתי כץ, ההרצאה תתקיים ביום רביעי ה31.7 בשעה 21:00, במועדון חברים מנוף

מצפה עדי-

בהובלת מאיה רז וקוליה זהר, 20:30, מיקום ימסר בהמשך

קיבוץ מצר-

בהובלת אפרת גוטליב, 20:30, מועדון לחבר

משאבי שדה-

בהובלת נועה נופר, ההרצאה תתקיים ביום רביעי ה31.7 בשעה 20:00, במועדון לחבר

מועצה אזורית משגב-

בהובלת חגית קרצו, בשעה 20:30, אשכול פיס

קיבוץ משמר הנגב-

בהובלת שירה מינדל, 20:30, מועדון לחבר

קיבוץ משמרות-

בהובלת סיון גבעתי, בשעה 21:00, מועדון לחבר

מצפה הילה-

בהובלת רחל חורש, ההרצאה תתקיים ביום אחר ולא ב1.8- פרטים נוספים בהמשך

מצפה רמון-

בהובלת דור רז, 20:00, מיקום ימסר בהמשך

בהובלת לנה מטליצקי 21:00, נחל מישר 9 דירה 23

מושב מרחביה-

בהובלת יפעת תור אמיד, 20:30

נהריה-

בהובלת ליאור דואק, 19:00, במרכז קהילתי האיריס בנהריה, רחוב האיריס 65

נוה צוף-

בהובלת שרה טל-בלוט. 20:30, מתנ"סית

נחשולים-

בהובלת נוף יער בן גיאת, 20:00, מועדון לחבר

נס ציונה-

מיכל סקשידלק, 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך

בהובלת סיגל ונטור, 20:30, אבנר בן יהודה 4

בהובלת שרון גרשון במרפד אגף החינוך רחוב תל חי 29

נשר-

בהובלת אניה מילר הלל, 19:00, נחשון 8, נשר

נתיב השיירה-

בהובלת איילה אלישע, 20:00, משק 67

נתניה-

בהובלת עדי סבן, 21:00, לנטוס

קיבוץ סאסא-

בהובלת רינת כהן, 20:30, מועדון לחבר

קיבוץ סער-

בהובלת ליאור דואק ומיכאלה דוד גולדשטיין, 20:30, מועדון הקהילה בקיבוץ

מושב עולש-

בהובלת מיטל איבגי, 20:30, נוף שדות 322

עין דור-

בהובלת עדי קאופמן, 20:30 במועדון

עין הוד-

בהובלת אילנה בן אמיר- פסיכולוגית קלינית, 20:30, בסטודיו/קליניקה מול המכולת

עין ורד-

בהובלת מיכל מעיין דון, 19:30, מרכז אישתר

מועצה אזורית עמק חפר, מושב עולש-

המרצה אפרת פלד-מנהלת מרכז ''מדברים מיניות'' (שיתוף עם מחלקת הנוער של המועצה) 20:30, בית העם במושב עולש (פתוח לכלל הורי עמק חפר)

עשרת-

בהובלת קרן אדמון לבני, 20:00, (כתובת מדויקת תינתן לנרשמים- אירוע בבית פרטי)

ערד-

בהובלת זהבית ורד גל, מיקום וישעה מדויקים ימסרו בהמשך

פרדס חנה-

בהובלת ברוך רז, 20:30, בביתו- קישור להרשמה בתגובות

בהובלת שילי מדהלה, 20:30, מרכז אלון- להתחדש בחיים

פתח תקווה-

בהובלת שחר רמני- מרצה ב"לגעת בזה"- תחום חינוך מיני ומגדרי במרכז ההדרכה "המעורר", בשעה 20:00, מרכז הצעירים החממה

בהובלת חופית מנו, בשעה 20:00, קריית אלון

צור הדסה-

בהובלת רויטל ברלב, 20:00, מיקום מדויק ימסר בהמשך

צור יצחק-

בהובלת איתי אמדורסקי והראל פלדר- מרצים ב"לגעת בזה"- תחום חינוך מיני ומגדרי במרכז ההדרכה "המעורר"- 21:00, נחל אלכסנדר 15

ציפורי-

בהובלת ירון מניס, 20:00, בית העם

קדומים-

בהובלת זהבה טמיר, 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך

קדימה-צורן-

בהובלת ענת זוהר מדרוני,20:00, רחוב האיריס 26

קידה-

בהובלת חן שגיא, 20:45, בית משפחת שגיא

מושב קלחים-

בהובלת שלהבת הלבני, 20:00, ספריית קלחים

קציר-

בהובלת רינת ברטוב- מתמחה בהנחיית קבוצות למניות בריאה, 20:00, משעול הרדוף 3 גבעה מרכזית קציר

קצרין-

בהובלת מיכל איזנברג, 20:00, מתנ"ס

בהובלת דן דויטש, 21:00

קרית אונו-

בהובלת מיטל נידם, 20:30, שטרן 44

בהובלת נועה גפני, בשעה 21:00, בהתאם למספר נרשמים

בהובלת נועה מורג סלע, 20:30, סעדיה גאון 2

קרית טבעון-

בהובלת דפנה קרטס הרדוף- מחנכת למיניות בריאה, 20:30, נרקיסים 41 ב' קרית טבעון

בהובלת שירלי פבליק, בשעה 20:00, בית שכונה'-מרכז קהילתי, קרית חרושת

בהובלת נלי קרוגיוס, מיקום ושעה ימסרו בהמשך

קריית שמונה-

בהובלת תרז אבומוראד- מנהלת חינוך והסברה במרכז הסיוע לנפגעות/י אלימות מינית גליל-גולן, בשעה 20:00, מתנ''ס אתרור פוקס

ראש העין-

בהובלת תומר לבנר עזריה- יועץ חינוכי ומטפל, בשעה 20:30, מיקום ימסר בהמשך

ראשון לציון-

בהובלת לילי סלצברג ורום דביר- מרצים ב"לגעת בזה"- תחום חינוך מיני ומגדרי במרכז ההדרכה "המעורר", בשעה 20:30, מרגולין 22- הביתל'ה

בהובלת סוניה בן אדו דיין, יתקיים ב2.8 יום שישי בשעה 10:00,הכינור 4/15. ראשון לציון. קומה 4

קיבוץ רביד-

דקלה בילר הדרי, 20:15, בי"ס דרור גליל בקיבוץ רביד

רגבה-

בהובלת נגה צבי, 21:00, במועדון לחבר מעל בית העם

רחובות-

בהובלת שירי בר-שלום (סולומון), 20:30, במרכז קהילתי שדרות ח"ן 31

בהובלת מאיר גאליס, 20:30, סטודיו תמרה- בתיה מקוב 20

רמות מאיר-

בהובלת איריס אלבז, השעה תימסר בהמשך, במועדון

רמת גן-

בהובלת שרה נגה ברהום, בשעה 20:00, שדרות הצנחנים 14 דירה 7 רמת גן

בהובלת סיון ון דר פלאס, 20:30, עוזיאל 12 ב' דירה 3

רמת הגולן-

בהובלת גבי גיל לוים, 20:00, מיקום ימסר בהמשך

רמת הכובש-

בהובלת גליה עמיאל- מנחה ב"תהודה", 20:00, מיקום מדויק ימסר בהמשך

רמת השרון- 

בהובלת רוני. ליכט רותם., בשעה 20:30, מתנ"ס קרית הצעירים

בהובלת נואי מלכה, מיקום ימסר בהמשך

מועצה אזורית רמת הנגב-

בהובלת ברכי ביגמן, בשעה 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך

בהובלת עידית מילר לוזון, 20:30, מרכז קהילתי מרחב עם

רמת צבי-

בהובלת מירי גולן, 20:30, בית העם

רעננה-

בהובלת יואב סלע- מנהל מחלקת החינוך וההסברה של מרכז סיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית השרון, 20:30, מרכז הסיוע ברעננה

בהובלת אודליה שלמון מימוני, שעה ומיקום מדויקים ימסרו בהמשך

בהובלת ורד קומיי- אני מטפלת זוגית משפחתית, מחנכת למיניות בריאה, 20:00, רחוב בר גיורא 12 קומה 5 מרכז "הקליניקה"

קיבוץ שדות ים-

בהובלת מיטל איבגי, באולם סב ים בקיבוץ

שואבה- 

בהובלת נירה גבאי, בשעה 20:00, הדולב 132

שער אפרים-

בהובלת רוית רבינא, 20:30, בית החבר

תל אביב יפו- 

בהובלת דיקלה קרן פלאצ'י- אמא ל5 מתבגרים ומטפלת רגשית בנפגעי תקיפה מינית, 20:00, מתנס בת ציון - בת ציון 10 תל אביב 

בהובלת אמיר כהן, מיקום ושעה מדויקים ימסרו בהמשך

בהובלת דורית אופק, מיקום ושעה מדויקים ימסרו בהמשך

בהובלת דני לויט, מיקום ושעה מדויקים ימסרו בהמשך

בהובלת ג'ודי דואניס, 19:00, רשי 52 

בהובלת מיה פשה, 20:30, סטודיו אביגיל פורת, חצרות יפו, דרך שלמה 4, מול ארומה

בהובלת חן רפסון הראל- הרצאה לקהילת הטרילותרפיה, 20:30, בית ציוני אמריקה 

הידד ליטמן, 20:00, הקשת 49- ד 20 משתתפים- יש להרשם להרצאה בלינק שנמצא בתגובות

בהובלת ליאור גל כהן, 19:00, מרדכי רומנו 28א

בהובלת יאיר סהר, 20:00, מזאה 4, tlv makers- שימו לב- ההרצאה ב31.7

בהובלת פליאה ברי, 20:00, באר טוביה 22

בהובלת אורלי כהן, 20:00, מיקום מדויק ימסר בהמשך

בהובלת דנה שלמון, הכרם 4, בחצר האחורית

בהובלת סיון גלעדי, 20:00, מתתיהו שוהם 24

בהובלת פרסטו נאגי, 20:00

תל מונד-

בהובלת אודליה שלמון מימוני בשבוע הבא- קישור להרשמה נמצא בתגובות

תמרת-

בהובלת מיכל מאס, שעה ומיקום ימסרו בהמשך

אזור מרכז- 

בהובלת ליאת רוקח זמרוני, 20:30, מיקום מדויק ימסר בהמשך



 

 

show some love on
yes i'm a pro and also
Please reload

Please reload

​​Call us:

IL - +972-524655072
US +917-728-1370

CommAgain was selected to be part of "the social Lab" at Mazeh 9, TLV youth house, and is part of Midburn Social Generator 

Main office: Nahal Habasor 1, Tel Aviv-Jaffo, Israel.