פוסטים אחרונים
ארכיון

רוצה לייסד את בית (ספר) החלומות ?

לקראת שבוע חינוך ירושלמי 2018, עיריית ירושלים מזמינה אתכם להשתתף בתחרות "חולמים עושים" ולהמציא את בית הספר מחדש! אנחנו רוצים לשמוע מכם - כיצד נראה בית ספר החלומות שלכם? איך הוא מתנהל ביומיום? מה מיוחד בו? ויותר מכך – אנחנו רוצים להיות שותפים שלכם בהגשמת החלום! בין אם – אם חינוך דור העתיד בלבכם ויש לכם רעיונות יצירתיים – מקומכם איתנו. אנחנו רוצים לעבוד אתכם כתף אל כתף במטרה להקים את בית הספר שעליו אתם חולמים, כבר בשנת 2019. אתם הורים, אנשי חינוך, אנשי עסקים, מעצבים, יזמים, אדריכלים, או חוקרים ירושלמים - זה בשבילכם ! (והיי, אם אתם מורות ומורים בערים אחרות - שאלו את עצמכם ואת עירייתכם מה הם עושים בשביל לפתח את המערכת איתכם, בשבילכם ובראש ובראשונה עבור תלמידיכם ודור העתיד שלנו).

לקראת שבוע חינוך ירושלמי 2018, עיריית ירושלים מזמינה אתכם להשתתף בתחרות "חולמים עושים" ולהמציא את בית הספר מחדש! הם ישמחו לשמוע מכם - כיצד נראה בית ספר החלומות שלכם ? איך הוא מתנהל ביומיום ? מה מיוחד בו? ויותר מכך – הם רוצים להיות שותפים שלכם בהגשמת החלום!

כשהחל מחודש יולי 2018 הצוותים הזוכים יזכו לליווי שוטף של מנהל החינוך של עיריית ירושלים וצוות מומחים, ולמלגת פיתוח של עד 70,000 ₪, אשר יסייעו לצוותים לממש את חזונם ולעמוד ביעד של הקמת בית ספר חדש בירושלים בשנת 2019.

לפרטים מלאים והרשמה - https://www.dreamjlm.org/