פוסטים אחרונים
ארכיון

יש לנו הטבה עבורך לכנס של ISCL


אתם חלק מקהילת יזמות טכנולוגית ? עובדים על פיתוח ורטיקל סטארטאפים חדש ? עוסקים בפיתוח והובלה של קהילה במסגרת ארגון טכנולוגי או סטארטאפ בתחום של כלכלה שיתופית ? אנו שמחים להיות אחד השותפים ולהוביל את פיתוח התוכן בכנס ISCL - International Startup Community Summit שיערך החודש בין התאריכים 19-21. במסגרת הכנס ירצו יותר מ-20 דוברים בינ"ל (וגם לא מעט מוכשרים מקומיים) לכמה מאות אורחים שיגיעו מ-40 מדינות מרחבי העולם, בנוסף לכנס שותפים גם עיריית תל אביב, הרשות לחדשנות, עמותת "Start-Up Nation Central", מרכז פרס לשלום, חברת Moblize, חברת S.I.T, האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, IVC ועוד.


כנס מובילי קהילות היזמות הבינלאומי אשר מתקיים זאת הפעם ראשונה בישראל מטרתו לקדם את מובילי קהילות הסטארטאפים ע״י שיתוף ידע, הצגת מודלים ואסטרטגיות מובילות, חשיפה לכלים טכנולוגיים, יצירת קשרים בינלאומיים חוצי קהילות ומתן כלים מהגורמים המובילים בעולם בתחום ניהול הקהילות.


הכנס יתפרס על שלושה ימים 19-21.03.18- יתחיל בתל אביב כשהאירוע המרכזי יערך במרכז "נע לגעת" ביפו וימשיך לסיורים במרכזי היזמות המובילים בערים: באר שבע, ירושלים וחיפה.


במסגרת השותפות בכנס אנו שמחים להציע הטבה לחברי CommAgain - הנחה של 50% ברכישת כרטיס לכל האירוע או לכנס ביום השני - השתמשו בקוד ISCL50C בדף הכירטוס

פרטים מלאים לגבי לו"ז האירוע, המרצים המשתתפים בו ותוכניית הכנס ניתן לראות באתר הכנס


כמה מהאורחים המעניינים בכנס אנה אקלדו מ-Afrilabs - הנטוורק הגדול באפריקה של האבים טכנולוגיים, או סטס גאישן - מנהל מרכז החדשנות באונ' קיימברדג'