פוסטים אחרונים
ארכיון

​ עם תאיר ליטמן כהן - Communicast

לפני שנה החלטתי לצאת להרפתקאה חדשה בחיי המקצועיים, לגלות עולמות, ללמוד, להתפתח ולהכיר אנשים מתחומים חדשים. ממש בקרוב קומיוניקאסט יחגוג שנה אבל שניה לפני זה אירחתי את תאיר ליטמן כהן, מי שהופכת בימים אלה לשותפה שלי וזה מרגש במיוחד!

את תאיר הכרתי דרך קהילת אנשי העולם החדש (שאני חלק ממנהלותיה) ופוסט אחד מלא תעוזה שפרסמה שם הפך למיזם מבוסס קהילה ששמו מועדון קפה הבוקר, אתר שדרכו אפשר לקבוע פגישות קפה עם יזמים, משקיעים ומומחים בתחומים שונים.

דיברנו על הצעדים הראשונים בבניית קהילת ליבה, איך לפנות ולגייס אנשים לטובת מטרה מסוימת ולתת מזמנם היקר וגם לגרום להם להישאר ולצאת לעולם האמיתי, לא להישאר מאחורי המסך. תאיר סיפרה לי איך דברים שונים שלמדה וחוותה כמו עיצוב ולימוד תאטרון נתנו לה כלים להקים את המועדון ומאפשרים לה להתמודד עם האתגרים של היום.

אחת המסקנות היפות מהשיחה עם תאיר היא ליצור מהלב, זו אולי קלישאה אבל זה פשוט עובד. מוזמנים להקשיב לנו ולחכות לכל הדברים שאנחנו מכינות לכם במסגרת מועדון קפה הבוקר!

על הפודקאסט:

כמו כל פרויקט אישי, קומיוניקאסט נוצר כיוון שרציתי לדבר עם כמה שיותר מנהלי קהילות וכיום עם אלפי האזנות בחודש, אני מארחת בכל שבוע מנהלי קהילות ממגוון תחומים, החל בחברות סטארטאפ ועד ארגונים חברתיים ועמותות במטרה ללמוד, ללמד ולשתף מהידע בעולם ניהול הקהילות.טליה תורג'מן, שותפה במיזם מועדון קפה הבוקר, מנהלת בקהילת אנשי העולם החדש, שגרירת Remote Year בישראל, מרצה ומלווה חברות בתהליך בניית אסטרטגיית קהילות. נעים להכיר :)