למה CommAgain? למה עכשיו? 

במהלך 300 השנים האחרונות אוכלוסיית העולם צמחה וגדלה בצורה דרמטית, ההתפתחויות הטכנולוגיות הביאו לשינויים דרסטיים במודלים החברתיים.

כדי להמשיך ולהתקיים אנו חייבים להנחיל, לפתח ולהטמיע ערכים ועקרונות של תרבות קהילתית.

CommAgain זו הזמנה להצטרף לקהילה מקומית ובין לאומית של מובילי קהילות שמבינים ומדברים "קהילתיות" ומנהיגות במטרה ליצור רשת חדשה של הזדמנויות ואפשריות במגזר החברתי והעסקי.

לארוג ולהשתלב, ללמוד, לחקור ולפתח כלים, ידע ומיומניות שיאפשרו צמיחה ושגשוג בתנאים ומציאות של חוסר ודאות ושמתקיימת סביב שינויים מתמידים.

ברוכים הבאים לבית של מובילי ומפתחי הקהילות בישראל !

השם CommAgain הוא סביב התובנה שבדומה לנושאים ורעיונות משמעותיים נוספים בחברה ותרבות שלנו גם נושא הקהילתיות חוזר אלינו - Community again 

 

בנוסף השם commagain הוא סביב הרעיון שכמובילי קהילות מרביתינו יודעים שבמידה ובנינו בית לקהילה וחבריה באמת מרגישים גם שזהו ביתם - הם ישובו אליו - Come again. בנובנ

Getting together once again 

חלק חשוב מהפעילות שלנו הוא ייסוד של פורום עמיתים - כיום קבוצה סודית בפייסבוק עם למעלה מ-500 מובילי/ות קהילות מסוגים שונים ותחומים שונים אם ברצונכם להצטרף אנא מלאו את הטופס שבלינק הבא ונהייה איתכם בקשר בתקופה הקרובה

התחום של הובלה, פיתוח ותרבות קהילתית הולך ומתפתח באופן מתמיד בתקופה הנוכחית וכתלוי בשינויי התרבות, הטכנולוגיה והמודלים ודפוסי התקשרות. אנו מתעדכנים ומעדכנים באופן שוטף וגם אוספים מקרי בוחן מקהילות שונות. 

נדבך חשוב בעשייה שלנו הוא ריכוז ידע, מידע, מחקרים, מקרי בוחן, סקרים וחיבור לאירגונים ומוסודת נוספים העוסקים בתחום ולהנגישם לכל במקום אחד - זהו הקישור למרכז  המידע/ידע שלנו.