פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

כל המצגות מכנס CMX 2018

October 5, 2018

 

צילום CMXHUB

 

טוב, אז שלשום (יום רביעי) הסתיים לו הכנס השנתי של CMX (למי שלא מכיר/ה עדיין -CMX הינה אחת החברות / קהילות עמיתים למובילי קהילות המובילות בעולם בדגש על אונליין, כשלפני כשנתיים זכינו לארח את דיויד ספינקס מנכ"ל החברה במיטאפ הראשון של CommAgain) כשיותר מ-400 מובילי קהילות התאספו לשלושת ימי הכנס שנערך השנה בפורטלנד שבאורגון.

אחרי שעברתי על כל המצגות של הכנס כמה נקודות משמעותיות ומצגות שכדאי להציץ בהן. 


דיויד ספינקס - "סטטוס מצב הקהילות 2018 וחמשת הטרנדים שמובילים את התחום" 

  • חברת פייסבוק מתמודדת עם אתגרים די גדולים, בסקר שנערך בקרב משתמשי החברה בגילאי 18-29 - 44% מהם דיווחו שהסירו את אפליקציית פייסבוק מהפלאפון הנייד שלהם בשנה האחרונה ורבע מהמשתמשים בארה"ב גם דיווחו כך.

  • ישנו גידול ניכר בקבוצות קטנות יחסית וכלים/אפליקציות עבורן

  • בקבוצות בפייסבוקישנם כיום כ-1.4 מיליארד איש שפעילים חודשית

  • 41% מהאמריקאים מדווחים שעברו הטרדה אונליין כש-79% מהמשתמשים מצפים לכך השירות בו הם משתמשים יקח אחריות ויתערב במקרים שכאלה.

  • התחום של ביזור רשתי (decentralization) ושימוש בבלוקציין ממשיך לתפוס תאוצה וחברות ענק גלובליות ממשיכות להשקיע בפיתוחים בתחום כשהתחזית היא שהמגמה הזאת תגיע גם לרשתות החברתיות

  •  הצלחה של תוכניות קהילתיות היא חוסר במשאבים. ואי האחרונה כשהסיבה הראשונה לשחיקה שלהם45% ממובילי הקהילות מדווחים שהם מרגישים שנשחקו מאוד במהלך שנת הפעילות, מצד שני מובילי קהילות מדווחים על כך ש-30% מהזמן שלהם הם משקיעים ביצירת קשר עם חברי קהילה, 27% ביצירת תוכן, 17% באסטרטגיה, 16% בדברים טכניים ורק 10% בפיתוח עסקי - לינק למצגת המלאה

רג'יב פטאל, סיילספורס - איך לתת מגע אנושי בקהילות אונליין

לינק למצגת המלאה