פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

פייסבוק משיקים פונקציה חדשה בקהילות

April 28, 2018

הפלטפורמה של פייסבוק היא בעצם מערכת של "צינורות" ו"מרחבים" בהם זורם מידע מסוגים שונים בקצב מהיר יותר או פחות (תלוי בכמות התוכן שמייצרים, משתפים או מגיבים לו) וגם תלוי בכמות האנשים שמחוברים ל"צינור" (להלן דפים) או נמצאים בקהילות/קבוצות (כשכידוע  כשיש הרבה אנשים ב"אולם" אחד אז לעיתים יש הרבה רעש. 

 

כאמור חוק #1 - קהילה לא נמדדת על פי גודלה אלא על פי הקשרים בינהם - רמת ההכרות, אינטימיות וחוזק הקשרים בין חבריה (וכן, גם קשרים חלשים חשובים) זאת בנוסף לאיכות, כמות ותדירות ה"ערך" שהם משתפים בין איש לרעיהו על פני מרחב, זמן (ותוך יצירה של חוויה משמעותית משותפת) תוך היכולת שלהם לשמר גם חלק מהערך הזה. 

במסגרת החלפת חזון החברה ושידרוג מתמיד של הפלטפורמה פייסבוק החלו לאט לאט להשיק פונקציה חדשה שעדיין לא זמינה בכל הקהילות של קטלוג המידע על פי תגיות - אם זה ע"י מובילי הקהילה או על ידי חבריה. 


ונשאלת השאלה עבורך - מהם 10 התגיות המובילות ונושאי השיחה והתוכן המרכזיים שהייתה רוצה שיתקיימו בקהילה, פורום, מועדון, קבוצה, שכונה שלך ? 

 

 

 

show some love on
yes i'm a pro and also
Please reload

Please reload

​​Call us:

IL - +972-524655072
US +917-728-1370

CommAgain was selected to be part of "the social Lab" at Mazeh 9, TLV youth house, and is part of Midburn Social Generator 

Main office: Nahal Habasor 1, Tel Aviv-Jaffo, Israel.