• רעי דישון

שני קולות קוראים למעורבות אזרחית-קהילתית


והיום בפינת פיתוח משאבים והזדמנויות - שתי דוגמאות קטנות לאיך ארגון/קהילה מאפשר, מעודד וגם תומך (בדרכים שונות - משאבים, מדיה, קשרים וכ"ו) ביוזמות של הקהילה או מתוך הארגון.


ב-4 שנים האחרונות עמותת ירושלים סובלנית הופכת את יום ירושלים ליום של ירושלמים, על ירושלמים, בשביל ירושלמים, ומאפשרים ל-80 יוזמות שמקדמות סובלנות ורב-תרבותיות ירושלמית להשתלט על המרחב הציבורי ב-36 שעות של יום ירושלים.


העמותה מזמינות את הציבור הירושלמי (ואנשים שאיכפת להם מהעיר) להציע אירוע, פעילות או מיזם רב-תרבותי, ליצור ולהפיק אותו ולהצטרף למארג היוזמות הייחודי המתקיים בעיר שלנו. היוזמות יקבלו מהמרכז הבין-תרבותי לירושלים ליווי מקצועי בבניית והפקת האירוע, פרסום ויחסי ציבור וכל סיוע נוסף במידת הצורך.


ומוזמנים גם להפיץ את הקול קורא ליזמים נוספים!

>> לינק להרשמה (עד 28/4)

ומוזמנים להציץ בקול קורא הזה שמגיע מ"שרפנים ללא גבולות" (שהיא חלק מעמותת ברנינג מן) עבור יוזמות אזרחיות-חברתיות-קהילתיות.


הדד ליין הוא עד ה-5 באפריל וכל אחד יכול לגשת אליו (אז כן, זה גם רלוונטי אלייך ואפשר גם לשתף אותו עם חברי הקהילה שלכם) כשהם נותנים מענקים של עד 1300 יורו לפרוייקט.


כדאי גם מאוד לראות את פרוטפוליו הפרוייקטים שלהם משנים עברו - יש שם לא מעט רעיונות מעניינים מרחבי העולם.


------- גילוי נאות: הנני אחד הנציגים של ברנינג מן בארץ

​​Call us:

IL - +972-524655072
US +917-728-1370

CommAgain was selected to be part of "the social Lab" at Mazeh 9, TLV youth house, and is part of Midburn Social Generator 

Main office: Nahal Habasor 1, Tel Aviv-Jaffo, Israel.