• רעי דישון

הטבה עבור ועידת Transforming 2018

האחד הדברים שמובילים כיום את המהפך בעולם פיתוח הקהילות וארגונים זהו הנושא של טרנספורמציה דיגיטאלית (שיש לה שלל רבדים ואספקטים) - אם תתפסו אותי בזמן טוב אז בכיף אפשר ככה שעתיים לדבר על כל אחד מהמושגים הללו "טרנספורמציה" ו"דיגיטאלית". אחד הפורומים המובילים בעולם בתחום (שיש לו גם קהילה פעילה בישראל) הוא (CDO Club (Chief Digital Officer, ואחרי שהשתתפתי בועידה שלהם בשנה שעברה - אירוע שהיה סופר מעניין אני שמח לשתף אתכם בפרטים לגבי הועידה השנה שתערך בחודש הבא וגם לשתף את חברי CommAgain בהטבה בהרשמה עבורה.

אז...


ועידת Transforming 2018 חוזרת זו השנה השניה וגם השנה הם לא חסכו והטיסו לארץ את אחד הדוברים המוערכים בעולם חווית העובד והטכנולוגיות הדיגיטליות (מלבד עוד 25 מרצים לא פחות מוכשרים ומעניינים).


Tom Fishburne הוא אחד הקריקטוריסטים המוכרים בעולם ובעל סוכנות הקראייטיב Marketoonist מלווה ארגוני ענק כמו גוגל, גנרל אלקטריק, אמזון ואחרים ביצירת סיפור ארגוני בדרכו העוקצנית וההומוריסטית.


טום יוצר קרירטורות כבר 15 שנה שחלקן הפכו לאייקוניות וסמל לאתגרים התרבותיים שמלווים ארגונים בתהליכי השינוי והטמעת הטכנולוגיות הדיגיטליות.


בהרצאתו "ההתבגרות המגושמת של הטרנספורמציה הדיגיטלית" (The Awkward Adolescence of Digital Transformation) יספר לנו טום כיצד מתמודדים ארגונים אותם הוא מלווה ביצירת סיפור ארגוני שמסביר את הטרנספורמציה הדיגיטלית פנימה לעובדי הארגון והחוצה ללקוחותיו עם כלים חדשים של העידן הדיגיטלי, ותפיסות הפעלה של עידן ה Mad-Man.


הצטרפו אלינו למסלול הטרסנפורמציה העסקית בו נדון בטכנולוגיות החדשות שמשנות (שוב) את התרבות הארגונית ואת פני הזירה העסקית.


25% אחוז הנחה לנרשמים באמצעות הקוד : CDOClub25Now

ולאתר עם הפרטים המלאים והרשמה: cdoclub.co.il/SummitEng/Summit2018 כשיכול להיות שגם יעניין אתכם ההרצאות מהכנס של שנה שעברה - תציצו בלינק הזה.

​​Call us:

IL - +972-524655072
US +917-728-1370

CommAgain was selected to be part of "the social Lab" at Mazeh 9, TLV youth house, and is part of Midburn Social Generator 

Main office: Nahal Habasor 1, Tel Aviv-Jaffo, Israel.