• רעי דישון

פייסבוק משיקים פונקציה חדשה בקהילות

הפלטפורמה של פייסבוק היא בעצם מערכת של "צינורות" ו"מרחבים" בהם זורם מידע מסוגים שונים בקצב מהיר יותר או פחות (תלוי בכמות התוכן שמייצרים, משתפים או מגיבים לו) וגם תלוי בכמות האנשים שמחוברים ל"צינור" (להלן דפים) או נמצאים בקהילות/קבוצות (כשכידוע כשיש הרבה אנשים ב"אולם" אחד אז לעיתים יש הרבה רעש.


כאמור חוק #1 - קהילה לא נמדדת על פי גודלה אלא על פי הקשרים בינהם - רמת ההכרות, אינטימיות וחוזק הקשרים בין חבריה (וכן, גם קשרים חלשים חשובים) זאת בנוסף לאיכות, כמות ותדירות ה"ערך" שהם משתפים בין איש לרעיהו על פני מרחב, זמן (ותוך יצירה של חוויה משמעותית משותפת) תוך היכולת שלהם לשמר גם חלק מהערך הזה. במסגרת החלפת חזון החברה ושידרוג מתמיד של הפלטפורמה פייסבוק החלו לאט לאט להשיק פונקציה חדשה שעדיין לא זמינה בכל הקהילות של קטלוג המידע על פי תגיות - אם זה ע"י מובילי הקהילה או על ידי חבריה. ונשאלת השאלה עבורך - מהם 10 התגיות המובילות ונושאי השיחה והתוכן המרכזיים שהייתה רוצה שיתקיימו בקהילה, פורום, מועדון, קבוצה, שכונה שלך ?

115 צפיות0 תגובות

​​Call us:

IL - +972-524655072
US +917-728-1370

CommAgain was selected to be part of "the social Lab" at Mazeh 9, TLV youth house, and is part of Midburn Social Generator 

Main office: Nahal Habasor 1, Tel Aviv-Jaffo, Israel.