• מערכת CommAgain

תוכנית חדשה לתואר שני בייעוץ ארגוני-קהילתי


ככל שעובר הזמן הטכנולוגיה, פלטפורמות וכלי התקשורת השונים מאפשרים לנו להתחבר ביתר קלות. קהילה היא סוג של ארגון וארגונים ומוסדות חברתיים וחברות עסקיות מעוניינים ליצור ולטפח אלמנטים שונים של קהילתיות בקרב העובדים שלהם. אנו שמחים לשתף אתכם בתוכנית אקדמאית חדשה לתואר שני "עושים שינוי – פורצים דרך קהילתית חדשה" MBA בהתמחות ייעוץ ארגוני-קהילתי שתפתח באוקטובר 2018 באקדמית אונו, התוכנית תכלול מסלול התמחות קהילתית, במסגרת לימודי ייעוץ ארגוני בבית הספר למינהל עסקים.


הצורך החברתי – פעולה בגישה קהילתית, מכבדת אנשים וקבוצות, מעודדת הכללה חברתית ומטפחת את זכותם ויכולתם של אנשים וקבוצות להשמיע את קולם ולהשפיע בזירה הציבורית. גישה קהילתית מאפשרת לארגוני ממשל, חברה ועסקים לפעול מתוך מחוייבות חברתית ודיאלוג מתמשך עם הקהילות.


הצורך המקצועי –הקהילה היא זירת פעולה לתחומי עיסוק רבים, כגון: בריאות הציבור, התחדשות עירונית, מרכזים קהילתיים, חינוך, שיטור, איכות הסביבה, יישוב סכסוכים, , ניהול קהילה ביישובים כפריים, ייעוץ ארגוני, איכות הסביבה, שלטון מקומי, רבנות קהילה, חינוך לא פורמלי - תכנית הכשרת יועצים ארגוניים בתחום הקהילתי עונה על צורך חשוב של אנשי מקצוע בתחומים רבים.

גישה מתקדמת לייעוץ ארגוני – גישה קהילתית לייעוץ ארגוני צומחת מתוך הגישות הדיאלוגיות החדשניות ביותר של פיתוח ארגוני. גישות הרואות את המציאות הארגונית כרשת של אינטראקציות המצויה בהתהוות מתמדת. גישות אלו מניעות התפתחויות פרקטיות כגון: ניתוח רשתות, עבודה עם קבוצות גדולות והגברת ההסתמכות העצמית.

למי מיועדת התוכנית ?

תכנית MBA בייעוץ ארגוני-קהילתי , היא הזדמנות מפגש בין מקצועי לכל מי שעשיה קהילתית מושכת אותו.

נדרש תאר ראשון בממוצע של 80 ומעלה ונסיון קהילתי.


מה יקבלו משתתפי התוכנית ?

תואר שני MBA מקנה לכם ידע ומיומנויות בניהול עסקי, הכשרה בייעוץ ארגוני – מקנה לכם מקצוע – יועץ ארגוני

התמחות קהילתית מכניסה אתכם לעולם קסום של ארגון קהילתי וגישה דיאלוגית.

בשלב זה אתר המסלול הקהילתי טרם עלה לאויר אולם בנתיים ניתן להתרשם מאתר תכנית הייעוץ הארגוני

מצפים לראותכם - ד"ר שי בן יוסף, רכז מסלול ייעוץ ארגוני-קהילתי ד"ר גלית עילם-שמיר, ראשת ההתמחות בייעוץ ארגוני.

​​Call us:

IL - +972-524655072
US +917-728-1370

CommAgain was selected to be part of "the social Lab" at Mazeh 9, TLV youth house, and is part of Midburn Social Generator 

Main office: Nahal Habasor 1, Tel Aviv-Jaffo, Israel.