• רעי דישון

חדשנות חדשה ב-Be ALL


מוזמנים להצטרף לערב ההשקה של תוכנית חדשנות חדשה שתפתח בתל אביב ב-BE ALL, רשת מתחמי העבודה לחברות ויערך ב29.1 (התוכנית עצמה תפתח ב-20.3). נושאי הליבה בתוכנית הינם: בניית מפעלים מונעי חדשנות, חשיבה עיצובית וחשיבה חדשנית של מנהיגים, יצירת חדשנות תרבותית בדורות החדשים – חשיבות ההון האנושי בכלל ובפרט מתן עדיפות ארגונית לדור המילניאלס (שצפויים להוות כ -75% מכוח העבודה העולמי), עבודה עם Intrapreneurs (עובדים יזמים פנים אירגוניים): כיצד לזהות, לפתח ולשמור אותם, חדשנות פתוחה: איך להצליח לשלב סטארטאפ/טכנולוגיה חדשנית בחברה, גישות אימוניות וחניכה פנים אירגוניות ועוד.

מטרת התוכנית הינה בין היתר ליצור קהילה מקצועית שתעשיר את חבריה בכלים וידע להטמעת חדשנות באמצעות קואליציית מנטורים ומומחי חדשנות מהארץ ומחו"ל. התכנית תביא מניסיונם של המומחים ותעסוק בשיטות לעידוד יזמות בארגונים, שילוב טכנולוגיות חדישות, בדיקת היתכנות של רעיונות וניהולם עד לשלב הסופי, כמו גם התמודדות עם חסמים וקשיים בארגון.


מספרת גילי צוקר, סמנכ"לית פיתוח עסקי, BE ALL: "היוזמה נרקמה עם בניית המתחם הראשון של הרשת, כשחקרנו היטב את הצרכים של החברות הישראליות במטרה להקים עבורן את המתחם האידיאלי. בתהליך המחקר גילינו שאומת הסטארטאפ היא לאו דווקא נחלתן של חברות הזנק צעירות אלא כוללת גם חברות בוגרות שהובילו מהלכים פורצי דרך ביצירת מוצרים חדשים או בדרכי התייעלות חדשניות. השאיפה להטמיע חדשנות ולהדביק קצב עם שינויי המהפכה הטכנולוגית יוצרת אתגרים חדשים בפני חברות המתמודדות עם חסמים פנים ארגוניים, חוסר ידע ומקורות לשיתוף והתייעצות. מטרת התכנית היא ללמוד מניסיונם של מומחי החדשנות ולהציע מערך תמיכה וידע לכל בעל תפקיד מפתח בארגון המעוניין להטמיע חדשנות."


קישור לפרטים אודות תוכנית מנהלי החדשנות ב-BeALL ואירוע ההשקה בו ירצו אבי גבירצמן - סגן נשיא לחדשנות במיקרו פוקוס, אלנה דוניס מייסדת ומנהלת שותפה בחברת דוקו, מייסדת ב-StarTA (מרכז היזמות באוניברסיטת תל אביב) וליאת ורדי-בר מייסדת ה'שבט' - קבוצות מבוססות מיקום לנשים בכל רחבי העולם.


​​Call us:

IL - +972-524655072
US +917-728-1370

CommAgain was selected to be part of "the social Lab" at Mazeh 9, TLV youth house, and is part of Midburn Social Generator 

Main office: Nahal Habasor 1, Tel Aviv-Jaffo, Israel.