• CommAgain

קצרצרים, (קהילתיים) ונהנים ! 6.7


טוב, הסופ"ש הולך ומתקרב לו אז כמה קצרצרים לפני שסוגרים פה את הבסטה לשבוע הזה

לעיתים קרובות קהילה וארגון זאת נתינה ושירות - ראיון בבלוג של קייט אנדרסון עם ג'ף לייקר (מעניין מה עושים אצלו שם במשפחה) שסוקר את העשייה והמודלים של חברת טיוטה שהובילו אותה למצויינות בשירות (ומי שרצה להציץ בפרמידה שלהם אז היא פה למטה).

הקהילתיות עולה יותר ויותר לראש של מארק צורקברג שהוא במקרה (או שלא) גם האדמין של קבוצה של אנשים שאוהבים לשחק במשחק "ציויליזציה", ובעוד מספרי החברים בכנסיות בארה"ב ממשיכים לרדת בכתבה במגזין "The Blaze" הוא טוען שהחברות (ב"קהילות") בפייסבוק תוכל להציע תחושה של תכלית עבור אנשים ומקום לתמיכה ועל זה נאמר, נחייה ונראה...

כשהיום גם מגזין "דה מרקר" מתרגם מה"ניו יורק טיימס" כתבה שהכותרת שלה היא "כך נוכל לשבור את המונופולים של גוג ופייסבוק" שהרעיון המרכזי בה מדבר על כך שכמו שניתן לבצע "ניידות" מספרים ברשתות סלולריות - מדוע שלא נוכל לבצע "ניידות חברתית" עם הרשת החברתית שלנו בין הפלטפורמות השונות ? "​הדבר אפשרי גם בתחום הרשתות החברתיות. צריך רק להקצות מחדש לכל לקוח את הבעלות על כל הקשרים הדיגיטליים שהוא יוצר — מה שידוע כ"גרף החברתי". אם הגרף החברתי שלנו יהיה בבעלותנו, נוכל להיכנס לרשת מתחרה של פייסבוק, נקרא לה למשל מייבוק, ובאמצעות הרשת ננתב באופן מיידי את כל ההודעות של חברי הפייסבוק שלנו למייבוק, כפי שאנו מנתבים מחדש שיחת טלפון.אם נוכל להיות בקשר עם חברי הפייסבוק שלנו באמצעות רשת חברתית אחרת (ויש סיכויים טובים שננסה רשתות חברתיות חדשות), רשתות חדשות ייווצרו בידיעה שהן יכולות למשוך לקוחות קיימים של פייסבוק, ויתרונות התחרות יישמרו." והוידאו פה למטה הוא מכנס הקהילות הראשון של פייסבוק שנערך לפני כמה שבועות בשיקגו.

יש משהו באנרגיה נשים מול גברית בקהילתיות שנותן איזה ערך מוסף לקהילתיות - לא ?

אזי אם את אישה ומחפשת את שבט הנשים שלך נפתחו ההגשות לסופ"ש הבא של DoubleYou (תכפילי את עצמך בעברית צחה) שיערך בסוף ספטמבר ויש הנחה לנרשמות לפני הראשון באוג' - אפשר להציץ פה

ואם כבר בסדנאות עסקינן אז הקורס מנהיגות וחופשי והמקוונן של U lab פותח את שעריו בקרוב למחזור נוסף שיערך בימי חמישי. מרכז השל החליט לפתוח סביבו תוכנית מעטפת ללמידת עמיתים (כי למה ללמוד לבד אם אפשר יחד) מוזמנים להציץ פה בפרטים המלאים

בפינת האורבניות אירוע סוף שנה בתוכנית לעיצוב אורבני של בצלאל - אז סימנו לכם ביומן את ה-14 ביולי - יום שישי הבא בבית הנסן עם קוקטייל אורבני!

במשך שלושה ימים תפתח התכנית לתואר שני בעיצוב אורבני את שעריה לקהל הרחב לקחת חלק באירועים השונים ולהיחשף לתכנים מרתקים אודות עירוניות ועיצוב עכשויים. בתכנית: הגשות של עבודות הגמר, תערוכת עבודות סטודנטים והשקת ספר התכנית היוצא לראשונה.בנוסף, אנו מתרגשים לארח את האדריכל Umberto Napolitano ממשרד LAN Architecture הפריזאי, כאורח המרכזי של אירועי סוף השנה.

את האירועים הם יחתמו עם מסיבת שישי בפטיו של בית הנסן, עם הצמד Apricot Groove, מוסיקה טובה ואלכוהול אורבני.

עוד קצת פרטים:הגשות גמר ופתיחת התערוכה- 12.7, 10:00-19:00

הרצאת אורח, השקת הספר וקוקטייל אורבני- 14.7, 10:00-16:00

אם אתם פועלים במגזר השלישי - אז מוזמנים לשמור ביומנים את ה-30/07/17 אז תערך האסיפה הכללית של מנהיגות אזרחית ביום ראשון החל מהשעה 16:30, בבית העמותות, סעדיה גאון 26, תל אביב.

אישור השתתפות במייל – matan@migzar3.org.il

ולמי שלא מכיר/ה מנהיגות אזרחית הוא ארגון הגג של כל ארגוני החברה האזרחית והמגזר השלישי בישראל. מאז שנת 1986, אנחנו עוסקים סוגיות המשפיעות על הפעילות של כל ארגוני החברה האזרחית, מתוך ראייה כוללת, המבקשת להקל את פעולתן של כל העמותות כולן, ולסייע להן בכל מה שמלווה את הפעילות העיקרית שלהן. מנהיגות אזרחית הינו ארגון ממלכתי א–פוליטי, וחברים בו מאות עמותות ומלכ”רים מכל רחבי הארץ וממגוון רחב של תחומי עיסוק ותוכן.

ואורבני לטווח הרחוב - מי אמר ביג-דאטה, מיקור המונים ולא קיבל ערים חכמות ? - סמנו לכם ביומנים את ה12-14 בספטמבר עם הכנס הבינ"ל של המחלקה לאורבניות באונ' תל אביב סביב הכותרת "Smart Cities: Potentials, Prospects and Discontents".

Prelimminary Agenda: Mon. Sept. 12, 16:30-20:00 |

Jaglom Auditorium, Senate Building

Opening session – Chair: Juval Portugali

Tue. Sept. 13, 08:30-18:00

| Auditorium (B013), Porter Building

Sessions:

- Array of Things, crowd sourcing and big data

- The dark and bright sides of smart cities

Round tables – Chair: Ophir Paz-Pines

Wed. Sept. 14, 08:30-18:00 |

Auditorium (B013), Porter Building

Sessions:

- Transportation

- The smartification of cities and their design

- Urban governance

Closing session – Joseph Klafter, TAU president

לפרטים מלאים באתר האונ'

​​Call us:

IL - +972-524655072
US +917-728-1370

CommAgain was selected to be part of "the social Lab" at Mazeh 9, TLV youth house, and is part of Midburn Social Generator 

Main office: Nahal Habasor 1, Tel Aviv-Jaffo, Israel.