האם זאת גם ה-100% אחריות שלך (מחר) ?

לאור האירועים השונים בחודש האחרון - האם גם אתם רוצים לעזור ביצירת שינוי חברתי חיובי בישראל סביב הדרכה וחינוך של הורים ונוער למיניות בריאה ואחראית ? נשמח מאוד אם תוכלו להשתתף ולשתף את היוזמה המופלאה הזאת שתערך מחר - יוזמה חברתית בה מאות מארחים ומארחות, מרצים ומרצות חברו אליה על מנת לפתח וליצור שיח עמוק ומהותי בחברה שלנו סביב הנושא של חינוך למיניות בריאה בקרב צעירים ולהניע יצירה של הווה ועתיד טובים יותר. כ-250 סלונים מרצות ומרצים כבר מוכנים לקראת מחר - עכשיו צריך רק להזמין עוד משתתפים למפגש הללו - ופה הנך יכול/ה להכנס לתמונה ולקחת גם אחריות :) חלק מהתרומה שלך עכשיו יכולה להיות בשיתוף והפצה של המידע אודות המפגשים שיערכו מחר עם חברי השכונה/יישוב, הקהילה שלך, מחנכים נוספים ובמיוחד קבוצות הורים.

רוצים לתמוך בקהילת העסקים של עוטף עזה ? (וגם כמה מילים על חוסן קהילתי)

בשבוע שעבר שרון רמון יחד עימי ערכנו מיטאפ ברציף - ההאב ליזמות עירונית של עיריית תל אביב-יפו תחת הכותרת "יהלומים לנצח - על מבניות ארגונית וחוסן קהילתי" לא עברו כמה ימים וכבר יש לנו דוגמא נהדרת לשתף אותה איתך (והיי, גם משהו שלך יכולה להיות השפעה ותרומה עבורו) אז הינך מוזמנ/ת לאירוע שמביא אל המרכז כ-120 בתי עסק ממרחב העוטף, לחום התל אביבי ומפגיש אותם עם המון גאווה מקומית! שמחים לשתף אותך באחד מאירועי השיא של קהילת עסקים לעסקים במרחב עוטף עזה הפועלת מטעם משרד הכלכלה והתעשייה ובאמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים בשיתוף הרשיות המקומיות בעוטף עזה ועיריית תל-אביב-יפו המזמינים אותך ליריד השני של "עוטף בכיף". היריד יערך בימים רביעי-חמישי ה-17-18.7 בין השעות 18:00- 23:00 במתחם "התחנה", תל-אביב-יפו.

​​Call us:

IL - +972-524655072
US +917-728-1370

CommAgain was selected to be part of "the social Lab" at Mazeh 9, TLV youth house, and is part of Midburn Social Generator 

Main office: Nahal Habasor 1, Tel Aviv-Jaffo, Israel.